CVpool блог

5 причин, чому вам варто автоматизувати підбір персоналу

Виконання великої кількості рутинних завдань може призвести до вичерпання усіх ресурсів рекрутера як у фізичному сенсі, так й емоційному. І брак часу може нашкодити важливим етапам рекрутингу.  У наслідку терміни закриття вакансії затягуються, втрачається ваш KPI та підприємство зазнає збитки. Запобігти цьому можна! І сьогодні ми розповімо, як. 

З якими проблемами частіше за все зустрічаються рекрутери?

Щоб закрити вакансію, рекрутерам необхідно обробити сотні відповідей, резюме, відгуків та поспілкуватися з десятками кандидатів. При цьому їм доводиться робити багато типових дій:
 • додавати та фільтрувати резюме до бази даних або шукати їх у сховищі;
 • витрачати 60% часу на інтерв’ю;
 • одразу ж після інтерв’ю писати висновок по кандидату, аби не забути важливу інформацію;
 • телефонувати кандидатам для отримання додаткової інформації;
 • надсилати відмови/запрошення;
 • нагадувати керівникам про співбесіди тощо.

У цій метушні легко забути про важливі деталі. Ви можете витратити свій час на пошук потрібної теці замість того, щоб відправити потрібного кандидата на фінальне узгодження.

Позбавтесь від рутинних дій

Звичайно, немає жодної програми, яка могла б повністю замінити рекрутера, але ви можете полегшити свою роботу, якщо автоматизувати деякі рутинні процеси. Для цих цілей був створений CVpool — сервіс для відео співбесід, тестування та фільтрування кандидатів.

5 основних процесів, які можна автоматизувати за допомогою сервісу CVpool для автоматизації підбору персоналу


 • Складання розкладу та запрошення кандидатів на співбесіду.
Вам потрібно витратити час і зусилля, щоб запланувати співбесіду у зручний час для кандидатів, менеджерів та керівників.  З  CVpool цей процес набагато легший та ефективніший. На платформі можна створити відеоінтерв’ю, додати питання та надіслати посилання здобувачу для проходження співбесіди. Він проходить її самостійно, без участі рекрутера, тому немає прив’язки до часу. А рекрутер отримує запис з відповідями.
 • Зберігання резюме та інформації з пошти, робочих сайтів, соціальних мереж.
Завантажувати резюме і «розкладати» їх в теці на комп’ютері займає багато часу, з документами можна заплутатися. А в разі технічних проблем — втратити усю напрацьовану інформацію. Створіть кандидата на CVpool, завантажте усі дані про нього та зберігайте все в одній базі даних. 
 • Пошук резюме у вашій базі даних.
Без структурованого пошуку знайти потрібне резюме важко — ви можете заблукати, прокручуючи неправильних кандидатів. За допомогою CVpool ви можете фільтрувати вакансії та позначати їх тегами за своїм бажанням.
 • Отримання зворотного зв'язку від кандидатів.
Щоб не заплутатися в файлах і повідомленнях при обговоренні кандидатів із замовниками, автоматизуйте процес. За допомогою CVpool ви можете оцінювати кандидатів і залишати коментарі після перегляду співбесіди. Ви заощаджуєте час, а процес відбору стає прозорим.
 • Аналіз та звіти для керівництва.
Складно створювати звіти вручну, якщо у вас вся інформація знаходиться у чатах, діалогах та теках на комп’ютері. На сервісі CVpool ви можете бачити статус кандидата та швидко створити звіт для керівника з етапів роботи над кожною вакансією.

CVpool — рішення майбутнього. Цей інструмент бере усі рутинні справи на себе:
▪️ співбесіди на перших етапах відбору;
▪️ презентація претендентів клієнту;
▪️ зберігання всієї інформації про кандидатів в одному місці;
▪️ миттєве відсіювання нерелевантних кандидатів.

Реєструйтесь та отримуйте перший місяць користування платформою безкоштовно: зареєструватися.

Статті