CVpool блог

Інструменти ефективного сорсингу

 Ми поговорили з рекрутерами MDCONSULT та зібрали лайфхаки щодо використання популярних інструментів. Про це далі.


Instant Data Scraper

Що ви робите, якщо перед вами велика web-сторінка з потрібною інформацією? Ctrl+C, Ctrl+V і так без зупину? Web-скрапер завантажує всю інформацію зі сторінки у таблицю. З даними працювати у такому форматі дуже просто. Встановіть додатково плагін з розширенням AutoPagerize — це інструмент, який автоматично підтягує наступну сторінку пошукової видачі. Ідеально для парсингу на Github.

Behance

На Behance фахівці творчих професій у всьому світі не лише розміщують свої роботи, але й створюють резюме з портфоліо. Щоб отримати доступ відразу до резюме, можете використати Google-запит: site:behance.net/*/resume «Kyiv, Ukraine» (UI OR «User Interface» OR web).

Upwork

В Upwork сидить багато фрилансерів, особливо з IT. Якщо ви знайшли на сервісі крутого спеціаліста, але у вас обмаль інформації, спробуйте наступне. Через X-ray (наприклад, site:upwork.com inurl:profiles -inurl:browse angular ukraine) знайдіть профілі релевантних кандидатів. Введіть ім’я і прізвище кандидата, який вам потрібен на вкладці у браузері. І ви знайдете інформацію про людину в усіх інших джерелах.

Facebook

Facebook закрив graph search ще у 2019 (хоча й ходять чутки про його відродження), і цей день запам’ятається сорсерам надовго. У якості альтернативи можна використовувати X-Ray запит site:facebook.com «Others With a Similar Name» («програміст» OR «software engineer» OR «developer» OR «programmer») Ukraine.

Users base

Щоб завантажити список користувачів Stack Overflow з певними вміннями, скористайтеся SQL-запитом в Users base. Пропишіть теги, а саме — навичку й локацію спеціаліста, котрого ви шукаєте. І ви отримаєте список користувачів, котрі будь-коли відповідали на запитання чи ставили своє з відповідним тегом.

Lemlist

Використовуйте Lemlist, щоб створювати персоналізовані медіаповідомлення для великої кількості адресатів.

Linkedin

В Linkedin можна шукати кандидатів за чинними посадами/ компаніями. Для цього просто використовуйте X-Ray запит: site:linkedin.com/in OR site:linkedin.com/pub -pub.dir intitle:designer intitle:google.

У підсумку, радимо пам’ятати та слідувати основним правилам і все буде круто. 
  • Слідкуйте за трендами у нашому телеграм-каналі. Підпишіться на цікаві розсилки, групи в соціальних мережах й телеграм-канали. Регулярно перевіряйте, що нового відбувається у світі сорсингу. 
  •  Нетворкінг. Заводьте корисні знайомства офлайн й онлайн, спілкуйтеся в сорсинг-ком’юніті, обмінюйтеся експертизою, відвідуйте профільні заходи й конференції. 
  • Спробуйте автоматизувати всі процеси, котрі займають у вас багато часу. Наприклад, за допомогою CVpool, платформи для відеоспівбесід без вашої участі. Звільніть час для творчих завдань й сорсингових експериментів. 
  • Будьте терплячі. Будь-який новий досвід потребує підвищеної концентрації. Не беріться за вивчення всіх технік й інструментів водночас.
Статті